آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
شهرداری منطقه ۵ ارومیه
اخبار و رویدادها
بازدید میدانی شهردار  منطقه5 از پروژه های در حال اجرا در سطح منطقه

بازدید میدانی شهردار منطقه5 از پروژه های در حال اجرا در سطح منطقه

نویسنده: 5/یکشنبه, 29 شهریور,1394/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شهردار منطقه 5 به همراه معاونین  اجرایی و حراست منطقه  ضمن بازدید از پروژه های در حال اجرا با ساکنین محل نیز دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید مهندس عبدی با بیان این مطلب : پیام سال رهبری الگوی مهم مدیران و مسئولین شهرداری است و با ارزیابی مثبت نحوه ی اجرای پروژه ها، با وجود مشکلات کاری(آزاد سازی  املاک مسیر کاری) افزود ؛ شهرداری منطقه5 با همت و کمک ساکنین و شهروندان محترم خواهد توانست با ارائه خدمات مطلوب در سطح  منطقه ، یکی از پر بارترین  مناطق شهری در سطح شهرارومیه  باشد .

مهندس ولیزاده معاون  اجرایی منطقه نیز با روشن دانستن افق کاری و ارائه هرچه بهتر خدمات  به شهروندان را یکی از مهمترین اهداف شهرداری شمردند .

بازدید از مناطق : محله سومون آباد در دانشکده، کانال و مسیر حریم سیلگاه طرزیلو در دیزج ، امتداد دره چای در مسیر خیابان حسنی و تعریض خیابان حسنی  از جمله مناطقی بودند که مرد بازرید قرار گرفتند.

شایان ذکر است در این بازدید در منطقه سومون آباد مدیر عامل محترم سازمان عمران مهندس نوری نیز حضور داشتند که  اذعان نمودند سازمان عمران در روند اجرای پروژه ها در سطح منطقه 5 نهایت همکاری و تلاش را داشته و خواهد داشت.

 

تعداد نمایش ها (645)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان