آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
شهرداری منطقه ۵ ارومیه
اخبار و رویدادها
دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر اورمیه و شهدار ومسئولین منطقه 5با شهروندان در مسجد امام جعفر صادق (ع)

دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر اورمیه و شهدار ومسئولین منطقه 5با شهروندان در مسجد امام جعفر صادق (ع)

نویسنده: 5/شنبه, 23 آبان,1394/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ارومیه :  اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مسئولین این منطقه روز سه شنبه 19 آبانماه در مسجد امام جعفر صادق (ع) حضور یافتند و از نزدیک در جریان مشکلات اهالی این منطقه قرار گرفتند .

در ابتدای جلسه نماینده هیئت امنای مسجد امام جعفر صادق (ع) ضمن قدردانی از حضور و تلاشهای اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مسئولین شهرداری منطقه پنج شهرداری خواستار رسیدگی بیشتر مسئولین شهرداری این منطقه به مشکلات موجود از جمله آسفالت معابر اصلی و فرعی ، شیب نامناسب معابر ، آزاد سازی معبر موجود در این منطقه ، تعمیرات نما و امکانات داخلی مسجد محل و اتمام طرح فاضلاب و کانالهای هدایت آبهای سطحی در این منطقه شد .

دکتر عبدی مدیرشهرداریمنطقه 5 ارومیه پس از طرح مشکلات ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان ، از همیاری اهالی در رفع مشکلات و نیز ارائه نکته نظرات جهت خدمات رسانی مطلوب تشکر نمود و اظهار داشت : با توجه به تاسیس این شهرداری در یکسال اخیر زمینه خدمات رسانی در بخش های مختلف محیا بوده و  این شهرداری مشکلات مقطعی موجود این منطقه را امسال حل خواهد کرد و سایر مشکلات ارائه شده را با لحاظ در بودجه سال آتی به صورت کامل در دستور کار قرار خواهیم داد .  

 محمد ستارپور رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر اورمیه ضمن تقدیر و تشکر از هیئت امنای مسجد ، شهردار و کارکنان شهرداری منطقه پنج گفت: اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم پیگیر مسائل و مشکلات تمامی شهروندان هستند و در راستای حل این مشکلات از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود .

 وی در خصوص مشکلات ساختمان مسجد گفت : برابر مصوبه شورای اسلامی شهر اورمیه نماسازی و تجهیز سرویس های بهداشتی مساجد از وظایف شهرداری می باشد که با همت مسئولین شهرداری اقدامات لازم در جهت رفع نواقصات توسط شهرداری انجام خواهد گردید .

 ستارپور در ادامه با تاکید بر تشکیل جلسه ای با مزمون سوال از مسئولین شرکتهای خدمات رسان در جهت رفع مشکلات شهروندان این منطقه خواستار معرفی فردی آگاه به مسائل به عنوان نماینده اهالی جهت پیگیری امور تا حصول نتیجه گردید .

حسین پناهی رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر اورمیه اظهار داشت : ترکیب قومیتی شهر اورمیه و این منطقه که سالیان سال بدون هیچ مشکلی در کنار هم زندگی کرده اند سنبل و نشانه وحدت اقوام در ایران اسلامی حتی در میان کشورهای مختلف زبانزد عام و خاص می باشد که امروزه کشورهای مختلف با بهره گیری از ابزارهای مختلف و صرف هزینه های فراوان در صدد از بین بردن این اتحاد می باشد که با بصیرت و تصمیمات داهیانه مقام معظم رهبری تمامی اقدامات و نقشه های عوامل استکبار به بن بست رسیده است .

پناهی با اشاره به دغدغه اصلی نمایندگان شورای اسلامی شهر مبنی بر ایجاد مدیریت یکپارچه شهری خاطر نشان کرد: پس از اجرایی شدن این امر مهم تمامی اقدامات با یک مدیریت واحد و ایجاد وحدت رویه  موجبات رفع مشکلات شهروندان در تمامی حوزه های خدمات رسانی و مدیریت شهری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود .

محمد خلیل پور عضو شورای اسلامی شهر اورمیه  ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای کارکنان و شهردار منطقه 5 گفت : بنده و تمامی مسئولین حاضر جهت شنیدن مشکلات منطقه در این مسجد حضور یافته و خواهانیم که شهروندان این منطقه نکته نظرات و مشکلات خود را ارائه و مجموعه مدیریت شهری که بعنوان نمایندگان مردم شریف اورمیه در شورای اسلامی بوده بتوانیم در جهت حل این موانع ذکر شده تصمیماتی قابل قبول  جهت جلب رضایت شما شهروندان که مطالباتی بحق بوده انجام وظیفه نماییم .

وی در ادامه خواستار توجه بیشتر مسئولین شهرداری منطقه 5 به این محل و رفع  مشکلات و موانع موجود با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی شد و نیز  قول مساعدت و همکاری با هماهنگی شورا و شهرداری جهت رفع مشکلات مسجد از جمله نمای درونی و خارجی را داد .

گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر بهمراه شهردار و مسئولین شهرداری منطقه5  و اهالی باتوجه به مسائل طرح شده بازدید نموده  و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات اهالی قرار گرفتند . 

تعداد نمایش ها (371)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان