آب و هوا
اوقات شرعی
آماربازدید
صفحه اصلی
ایمیل
شهرداری منطقه ۵ ارومیه
اخبار و رویدادها
رونمایی از فاز اول سامانه شهروندسپاری شهرداری منطقه پنج

رونمایی از فاز اول سامانه شهروندسپاری شهرداری منطقه پنج

نویسنده: خانم پروانه فرامرزیانی/دوشنبه, 13 بهمن,1399/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رونمایی از فاز اول سامانه شهروندسپاری شهرداری منطقه پنج

بخشایشی گفت: شهرداری منطقه پنج، پیشگام در ارائه خدمات شهرداری هوشمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، فاز اول سامانه شهروندسپاری شهرداری منطقه پنج با حضور مسئولان استانی و شهری رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور بخشایشی رییس شواری اسلامی شهر ارومیه، جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و اطلاعات استان آذربایجان غربی، اعضای شورا، مدیران و معاونان شهرداری ارومیه برگزار شد، از فاز اول سامانه شهروندسپاری منطقه پنج بهره برداری به عمل آمد.

بخشایشی در آغاز برنامه ضمن گرامیداشت یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تبریک دهه مبارک فجر، از تلاش ها و حمایت های تمامی عوامل راه اندازی سامانه قدردانی کرده گفت: شهر ارومیه جزو معدود شهرهای سطح کشور است که در حوزه آی تی و شهرداری الکترونیک خدمات بسیار ارزنده ای را به مردم ارائه می دهد.

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: شهرداری منطقه پنج در حوزه ارائه خدمات غیر حضوری در شهرداری ارومیه پیشگام بوده است و امیدواریم شاهد تسری این نوع از خدمت رسانی در سایر مناطق و سازمان ها نیز باشیم.

بخشایشی ادامه داد با توجه به اینکه بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری ارائه خدمات به صورت غیر حضوری در منطقه پنج فراهم شده است گفت: اکنون باید در حوزه اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی برای استفاده از آن بین شهروندان اقدام شود.

جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی نیز اقدامات شهرداری ارومیه در راستای ارائه خدمات الکترونیکی را ستوده و افزود با وجود تحریم های ظالمانه و مشکلات موجود در واردات تجهیزات فناوری، گام های مثبتی در این راستا برداشته شده و اکنون به دنبال تکمیل زنجیره ارتباطی شهروندان و ادارات هستیم.

وی همچنین افتتاح سامانه شهروند سپاری در شهرداری منطقه پنج در روزهای شیوع ویروس کرونا را فرصتی برای تسریع فرهنگ سازی ارائه و استفاده از خدمات غیر حضوری به شهروندان و کاهش مراجعات مردمی دانست.

اسدپور مدیر عامل سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه با برنامه ریزی های انجام شده از سال گذشته شهرداری منطقه پنج به عنوان منطقه پایلوت برای شهروندسپاری و برون سپاری انتخاب شد افزود خدمات این سامانه در فاز اول به طور کامل هم به صورت شهروند سپاری و هم به صورت برون سپاری از طریق دفاتر پیشخوان اجرا می شود و امیدواریم حمایت های مجموعه شورای شهر و شهرداری منجر به پیوشتن هر چه سریعتر سایر مناطق و سازمان ها به این سامانه شود.

در پایان مراسم از اینفو کیوسک و سامانه تشریح نحوه عملکرد و اخذ استعلامات توسط کارشناسان بهره برداری شد.

*روابط عمومی شهرداری منطقه پنج*

تعداد نمایش ها (30)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان